Založit s.r.o. - společnost s ručením omezeným - obnáší mnoho návštěv úřadů, notářů a bank. Sebemenší chyba může znamenat velmi nepříjemné a dlouhé zdržení. Při vlastním založení s.r.o. navíc musí společníci skládat základní kapitál společnosti na bankovní účet. Celá částka složeného základního kapitálu společnosti do banky bude po celou dobu založení společnosti s.r.o. blokována bankou. Banka ji uvolní až po předložení výpisu z obchodního rejstříku nově založené společnosti.

Založit s.r.o. Vám můžeme také na míru. Podle Vašich požadavků, které nám sdělíte na první bezplatné a zcela nezávazné schůzce,  Vám založíme společnost s.r.o. na klíč.

Pokud potřebujete začít podnikat rychleji, lepší variantou pořízení s.r.o. je koupě s.r.o. - ready made s.r.o. - již založené existující společnosti bez historie a zaměstnanců. Na koupenou ready-made společnost s.r.o. můžete začít podnikat do 24 hodin.

Výhody

  • ušetříte nezanedbatelnou částku za založení společnosti
  • expres prodej společnosti s.r.o. do 24 hodin
  • nemusíte sami nic zařizovat, vše zařídíme za Vás

Při prodeji společnosti s ručením omezeným lze změnit vše kromě IČ - identifikačního čísla společnosti. Nejčastějšími změnami ve společnosti s ručením omezeným je změna společníka a jednatele, rozšíření předmětu podnikání o nové živnostenské listy, změna názvu společnosti a sídla společnosti.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------

Nové společnosti s.r.o., a.s., a SE (evropské společnosti) na prodej SEZNAM ZDE