Společnost s ručením omezeným s.r.o. je nejjednodušším typem kapitálové společnosti. Společnost ručí za své závazky celým svým majetkem. Společníci ručí pouze případnou nesplacenou částí svého vkladu. Společnost může mít od jednoho do padesáti společníků. Společnost zastupuje jednatel.

K okamžitému prodeji nabízíme nové ready-made společnost s ručením omezeným sro (s.r.o.), bez závazků, bez činnosti. Ceník společností s.r.o. ZDE.

Jak probíhá prodej společnosti s.r.o.

Na první bezplatné schůzce Vám řekneme, jaké náležitosti jsou nutné a co všechno potřebujete ke koupi nové společnosti s.r.o.

Pokud se rozhodnete koupit společnost od nás, připravíme pro Vás veškeré listiny, které při další krátké schůzce u notáře podepíšete. Tímto úkonem je pro Vás Vaše účast na pořízení společnosti ukončena. Zařídíme za Vás vystavení živnostenských oprávnění i ostatních náležitostí.

Při zakoupení nové společnosti s.r.o. od nás, nepotřebujete skládat základní kapitál, který je nutný pro založení s.r.o.

Ke každé společnosti rovněž nabízíme  sídlo společnosti v Plzni. Proškolení zaměstnanci naší společnosti Vám zajistí příjem pošty, telefonní službu s recepční, telefonické upozornění na došlou poštu a přeposílání korespondence na vámi určenou adres

Virtuální kancelář - virtuální sídlo je nejlevnější a nejefektivnější možnost jak pro své podnikání zajistit plnohodnotné zázemí včetně veškerých nezbytných služeb i bez vaší přítomnosti.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

-----------------------------------------------------------------------------

Společnosti s ručením omezeným sro (s.r.o.) na prodej

V případě Vašeho zájmu o některou ze společností  volejte prosím  tel.: 602 657 667 nebo nám napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky předzaložených ready-made společností, založíme Vám společnost přesně podle Vašich požadavků. Garantujeme založení nové společnosti do 24 hodin. Více ZDE.