Proč s námi

Dobrý účetní přichází s řešením a nápady, jak Vám ušetřit peníze. Ptejte se úplně na cokoliv. Na telefonu jsme skoro pořád, zavolejte, napište nebo přijďte na kávu. Rádi Vám pokaždé vše vysvětlíme lidskou řečí a budeme se snažit, aby Vaše peníze zůstaly Vaše.

Jsme tu pro všechny podnikatele, fyzické osoby, sdružení, spolky. Nezáleží na právní formě ani na velikosti podnikání. Vedeme účetnictví i začínajícím podnikatelům, freelancerům a startupům.

Vedení účetnictví vnímáme jako komplexní službu. Námi vedené účetnictví neprojde jen suchým zpracováním bez dalších souvislostí. Vždy budeme mít aktuální informace o tom, jak jste na tom a budete moci tak včas usměrnit hospodaření Vaší firmy.

Při zpracování Vašeho účetnictví rovněž tak nebude docházet k výpadkům způsobených nemocí, dovolenou, neznalostí, neodborností nebo fluktuací zaměstnanců.

Záruky

Vzhledem k tomu, že odpovědnost za účetnictví vždy ze zákona nese podnikatel, je zřejmě nejdůležitější otázkou při vedení účetnictví, kdo případné chyby v účetnictví zaplatí.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------

Náhrada škod

Snažíme se dělat naší práci co nejlépe, ale i mistr tesař se může někdy utnout - nebo zasáhne vyšší moc ... Pokud by se něco pokazilo, neplatíte ani korunu. Jsme pojištěni a bereme na sebe zodpovědnost za případné chyby.

Způsoby vedení účetnictví | daňová evidence

Při spolupráci s námi se můžete rozhodnout, zda budete doklady vozit osobně, nebo je posílat poštou, elektronicky nebo si pro Vaše doklady budeme jezdit k Vám. Nebo naše účetní (dle potřeby a náročnosti účetnictví) bude dojíždět do Vaší firmy a účetnictví zpracovávat u Vás. Jakou formu zvolíte je jen na Vás.

Hodně využívanou možností je i účetní poradenství v kombinaci s daňovým dohledem. Tato služba je určena pro zákazníky, kteří z důvodu náročnosti a rozsahu účetnictví nemohou využívat zpracování účetnictví dodatavelským způsobem. Vedeme metodicky Vaši účetní a v rámci smlouvy na pravidelný dohled přebíráme odpovědnost za Vaše účetnictví

Zastupování před finančním úřadem - více ZDE.