Pro začátek podnikání jako právnická osoba - tedy s.r.o., a.s. nebo SE - máte dvě možnosti. První možnost je společnost založit sro na míru, druhá možnost je společnost koupit jako ready made společnost. Při založení společnosti Vám naše společnost garantuje založení do 48 hodin. Při prodeji firmy můžete začít podnikání do 24 hodin. Firmy prodej je rychlejší, protože kupujete již existující společnost, na kterou nikdy nikdo nepodnikal. Je to nová společnost bez historie, založená pouze za účelem dalšího prodeje.

Co je vlastně ready-made s.r.o.? Ready-made sro je společnost s ručením omezeným, která byla založena za účelem dalšího prodeje. Takto založená společnost s ručením omezeným nemá žádné pohledávky, závazky ani žádnou historii. Výhodou koupě ready made s.r.o. je rychlost. Na koupenou ready-made s.r.o. můžete začít podnikat do 24 hodin. Navíc koupit ready made s.r.o. je otázkou 40 minut vašeho času.

Nejrychlejší způsob zařízení podnikání je v současné době koupě již založené společnosti. Tyto společnosti se nazývají ready made společnosti a jsou zakládané pouze za účelem dalšího prodeje. Na takto založené společnosti nikdo nepodniká, nemají tedy žádné závazky ani pohledávky a jsou zcela bez historie. Jako ready made společnost Vám mohu nabídnout společnost s ručením omezeným - s.r.o., akciové společnosti - a.s. nebo evropské společnosti SE.

Nejčastěji se v České republice podniká prostřednictvím s.r.o. společnosti s ručením omezeným. Od roku 2014 může mít tato společnost základní kapitál 1 Kč. Pokud bude mít společnost s ručením omezeným více společníků není základní kapitál 1 Kč, ale 1 Kč je v tomto případě nejnižší možnost obchodního podílu. Pokud budou mít společníci obchodní společnosti s ručením omezeným všichni stejný podíl, bude tedy základní kapitál s.r.o. tvořen součinem počtu společníků krát 1 Kč.

Nově mohou mít společnosti s.r.o. i kmenové listy, což je cenný papír podobný akcie.

Pokud potřebujete začít ihned podnikat, je pro vás nejlehčím způsobem koupit společnost - ready - made společnost na prodej. Společnost ready-made je společnost např. společnost s ručením omezeným nebo a.s., která je založena za účelem dalšího prodeje. Takto založené ready-made sro nebo ready-made as nemají žádnou historii, žádné závazky ani pohledávky. Vaše podnikání může začít do 24 hodin. Jak lze koupit s.r.o. na prodej?

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------

Nejrychlejší způsob jak získat sro prodej ready made společnosti. Ready-made společnosti jsou společnosti předzaložené a připravená k podnikání. Takto založená společnost je čistá a bez historie. Ready-made sro má základní kapitál společnosti splacen v plné výši, tedy 200.000 Kč.

Při koupi ready made společnosti potřebujete vědět:

- jak by se měla obchodní společnost jmenovat

- kde by měla obchodní společnost sídlit

- kdo by měl být jednatel a společník

- čím by se měla společnost zabývat

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------

Zavoláme Vám!

Chcete se nás na něco zeptat?

phone

Napište nám Váš telefon
Zavoláme Vám zpět

 

 

raif