Zde najdete vše, co potřebujete vědět o tom, jak virtuální sídlo může usnadnit vaše podnikání a ochránit vaše soukromí.

Co je virtuální sídlo?

Pokud nechcete spojovat svůj domov a práci, nebo nepotřebujete drahou vlastní kancelář, je virtuální sídlo pro firmy ideální řešeni Když máte sídlo doma, vaše soukromá adresa se objeví ve všech veřejných rejstřících. Domů Vám bude chodit pracovní korespondence -kdy budete muset pravděpodobně chodit na poštu. A veškeré kontroly z úřadů budou chodit také k Vám domů.

Víc než jen adresa

V ceně u nás získáte s virtuálním sídlem vše v jednom. K dispozici jsou zasedací místnosti pro schůzky. Budeme za vás přebírat došlou poštu, kterou si můžete vyzvedávat osobně nebo Vám jí budeme přeposílat. Rovněž tak Vás mohu naši zaměstnanci zastupovat na základě Vaší plné moci při různých jednáních s úřady. Naše Tína vám jako virtuální asistentka pomůže s čímkoliv, ať už je to hledání info, registrace nebo návštěva úřadu.

Jak to funguje?

Vyberte si, co všechno od virtuálního sídla potřebujete, a my se o zbytek postaráme, třeba i o zápis do rejstříku. Když zakládáte novou firmu a potřebujete adresu, stačí se ozvat. Všechny dokumenty a formality zařídíme rychle a bez průtahů.

Speciální nabídka pro OSVČ

Na rozdíl od právnické osoby není u fyzické osoby zřízení sídla podmínkou ke vzniku. Obvykle se uvádí adresa trvalého bydliště. To ale neznamená, že OSVČ nemůžete využívat výhod virtuálního sídla. Nabízíme virtuální sídlo pro OSVČ včetně dokladu o stanovení sídla a potvrzení vlastníka prostor pro Živnostenský úřad.

Volejte ještě dnes 602 657 667 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zjistěte, jak vám může virtuální sídlo pomoci.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------