Pro vaše podnikání nabízíme tyto firmy na prodej. Nejčastějším typem ready-made společnosti připravené k prodeji je společnost s ručením omezeným s.r.o. Tato společnost má základní kapitál 200.000 Kč. Základní kapitál skládají společníci jako obchodní podíly. Jeden společník může mít v jedné společnosti pouze 1 podíl. Společnost s ručením omezeným řídí jeden nebo více jednatelů. Jednatel a společník může ale nemusí být jedna a ta samá osoba.

Druhou nejoblíbenější ready-made společnosti na prodej je evropská společnost. Základní kapitál společnosti je 120.000 Euro a je rozdělen do akcií. Máme akcie na jméno a akcie na majitele. Majitelé akcií na jméno jsou zapsáni ve výpise z obchodního rejstříku. Držitelé akcie na majitele jsou anonymní. Společnost zastupuje člen představenstva. Dále se volí ještě člen dozorčí rady.

Třetí nejoblíbenější ready-made společností je akciová společnost. Základní kapitál společnosti činí 2.000.000 Kč. Pokud bude základní kapitál rozdělen do akcií na jméno, může společnost vést pouze jeden člen představenstva. Pokud je základní kapitál tvořen z akcií na majitele, musí být představenstvo tříčlenné. V obou případech musí mít dozorčí rada tři členy.