Povinnost vést podvojné účetnictví mají ze zákon o účetnictví č. 563/1991 Sb. všechny právnické osoby např. společnosti s ručením omezeným s.r.o., akciové společnosti a.s. a evropské společnosti SE.

Spolupráce s naší společností nabízí několik možností. Nejčastější možností je pouze shromažďování účetních dokladů a jejich doručení do naší kanceláře 1x měsíčně. Nebo může naše účetní zpracovávat účetnictví Vaší společnosti ve Vašich prostorách. Velice oblíbené je také účetní poradenství kombinované s daňovým dohledem či zpracování mzdového účetnictví.

Ceník vedení účetnictví naleznete ZDE

Proč s námi

Vedení účetnictví  vnímáme jako komplexní službu. Námi vedené účetnictví neprojde jen suchým zpracováním bez dalších souvislostí. Vždy budeme mít akturální informace o tom, jak jste na tom a budete moci tak včas usměrnit hospodaření Vaší společnosti.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------

Náhrada škod

Snažíme se dělat naší práci co nejlépe, ale i mistr tesař se může někdy utnout - nebo zasáhne vyšší moc ... Pokud by se něco pokazilo, neplatíte ani korunu. Jsme pojištěni a bereme na sebe zodpovědnost za případné chyby.