Hledáte účetní v Plzni?Navštivte naši kancelář. Zabýváme se kompletním zpracováním podvojného účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Každé podnikání je jiné, proto přizpůsobujeme naše služby potřebám zákazníka na míru. V rámci zpracování účetnictví zajišťujeme zaúčtování účetních dokladů, vypracování přiznání k DPH, kontrolního a souhrnného hlášení či k silniční dani. Zpracujeme účetní závěrku a přiznání k dani z příjmu právnických osob i přiznání k dani z příjmu fyzických osob.

Zpracování mezd účetní Plzeň

Na základě Vámi dodaných podkladů zpracuje naše účetní mzdy pro Vaše zaměstnance vč. přehledů na sociální a zdravotní pojištění, výplatních pásek, dobírek mzdy. V novém roce zajistí naše účetní kancelář vyúčtování mezd zaměstnanců.

Způsoby vedení účetnictví | daňová evidence

Při spolupráci s námi se můžete rozhodnout, zda budete doklady vozit osobně, nebo je posílat poštou, elektronicky nebo si pro Vaše doklady budeme jezdit k Vám. Naše účetní (dle potřeby a náročnosti účetnictví) bude dojíždět do Vaší firmy a zpracovávat účetnictví u Vás. Jakou formu zvolíte je jen na Vás.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------