Nabízíme Vám možnost koupit s.r.o. s registrací k DPH. Koupit společnost s.r.o. je jednoduchá záležitost. Tyto ready made společnosti jsou předzaložené a připravené k prodeji. Nepodnikají a nemají žádnou historii. Nabízíme Vám převod ready made s.r.o. expres do 24 hodin.

Registrace obchodní společnosti k dani z přidané hodnoty DPH je v současné době velmi složitý proces doprovázený průtahy Finančních úřadů a nespočet žádostí bohužel končí zamítnutím registrace. Většina podnikatelů nemá možnosti nebo čas se bránit a řešit případná odvolání, která mohou trvat řadu dlouhých měsíců či případně let.

Pokud se chcete vyhnout přílišné administraci a zmiňovaným průtahům nabízíme Vám možnost koupit s.r.o., které již řádnou registraci k DPH má. V současné době přidělují Finanční úřady registraci k DPH s měsíčním plátcovstvím. V praxi to znamená, že každý měsíc musíte podat přiznání k DPH a kontrolní hlášení za předchozí měsíc a to vždy nejpozději do 25. dne v měsíci. Pokud Vaše společnost bude obchodovat se zahraničím musí v tomto termínu podat i souhrnné hlášení o vývozech a dovozech.

Nové společnosti s.r.o., a.s., a SE (evropské společnosti) na prodej SEZNAM ZDE

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------