Výhody koupě ready made sro

Pokud uvažujete o založení nové společnosti, může být koupě ready made společnosti (tj. již existující společnosti) pro vás zajímavou možností. Ready made s.r.o. jsou již založené, avšak zatím nebyly aktivovány a nemají žádnou historii činnosti. Zde jsou důvody, proč byste měli uvažovat o koupit ready made sro od společnosti AaB.

  1. Rychlejší zahájení činnosti - Když si zakládáte novou společnost od nuly, může to trvat několik týdnů, než budete moci začít podnikat. Musíte vyřídit řadu administrativních formalit, jako je vytvoření společenské smlouvy, registrace v obchodním rejstříku a získání IČ. S koupí ready made sro však můžete začít podnikat téměř okamžitě, protože společnost je již zaregistrována v obchodním rejstříku a má IČ přidělené.

  2. Snížení administrativní zátěže - Když si kupujete ready made společnost s.r.o., nemusíte se starat o vytvoření společenské smlouvy nebo registraci v obchodním rejstříku, protože to už bylo provedeno před vámi. To znamená, že se můžete soustředit na samotné podnikání a nemusíte se zabývat administrativními záležitostmi, což může být velkou úlevou, zejména pokud podnikáte sám.

  3. Možnost využití hotových bankovních účtů - Když kupujete ready made sro, můžete mít možnost využít již hotových bankovních účtů, které jsou spojeny s touto společností. To může být velkou výhodou, protože vám ušetří čas a náklady spojené s vytvářením nového bankovního účtu.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------