Evropská společnost SE je na trhu novinkou mezi akciovými společnostmi. Je to nová právní forma, se kterou je možné podnikat v rámci České republiky a navíc i v rámci celé Evropské unie. Základní kapitál Evropské společnosti je 120.000 Euro a je dělen vždy na příslušný počet akcií. Akcie Evropské společnosti mohou být na majitele nebo na jméno.

Ready-made Evropská společnost je předzaložená čistá společnost určená k prodeji. Takto založené společnosti jsou bez historie, bez závazků a pohledávek. Při pořízení ready-made Evropské společnosti nemusíte skládat základní kapitál.

Jak probíhá prodej ready-made evropské společnosti SE

Na první bezplatné schůzce Vám řekneme, jaké náležitosti jsou nutné a co všechno potřebujete ke koupi ready-made společnosti SE.

Pokud se rozhodnete koupit ready - made společnost SE od nás, připravíme pro Vás veškeré listiny, které při další krátké schůzce u notáře podepíšete. Tímto úkonem je pro Vás Vaše účast na pořízení ready-made společnosti ukončena. Zařídíme za Vás vystavení živnostenských oprávnění i ostatních náležitostí.

Při zakoupení nové ready-made společnosti SE od nás, nepotřebujete skládat základní kapitál, který je nutný pro založení SE - evropské společnosti.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------