Společnost s ručením omezeným s.r.o. je nejrozšířenější formou podnikání. Koupit s.r.o. je nejrychlejší způsob, jak začít podnikat. Společnost s.r.o. nyní můžete koupit expres již do 24 hodin. Nabízíme Vám ready made s.r.o. společnosti, které jsou předzaložené a připravné k prodeji. Tyto společnosti nemají žádnou historii, nikdy nepodnikali.

Jak koupit s.r.o.

Na první bezplatné schůzce Vám řekneme, jaké náležitosti jsou nutné a co všechno potřebujete ke koupit s.r.o.

Pokud se rozhodnete koupit s.r.o. ve spolupráci s námi, připravíme pro Vás veškeré listiny, které při další krátké schůzce u notáře podepíšete. Tímto úkonem je pro Vás Vaše účast na založení společnosti ukončena. Zařídíme za Vás vystavení živnostenských oprávnění i ostatních náležitostí.

K dispozici vám jsou ready-made společnosti s.r.o., tzn. čisté společnosti bez historie, které jsou připravené k převodu na zákazníka. Tyto čisté firmy nemají žádné závazky ani pohledávky a mají splacený základní kapitál.

Společnost s ručení omezeným ručí za své závazky celým svým majetkem. Společníci ručí pouze případnou nesplacenou částí svého vkladu. Společnost může mít od jednoho do padesáti společníků. Společnost s.r.o. má základní kapitál od 1 Kč.

Nové společnosti s.r.o., a.s., a SE (evropské společnosti) na prodej SEZNAM ZDE

Novou společnost s ručením omezeným Vám dokážeme zaregistrovat k DPH. Více informací ZDE - registrace sro k DPH.