Koupě nové ready-made made evropské společnosti je někdy jediná možnost jak evropskou společnost získat. Evropskou společnost nemůže založit fyzická osoba - může ji získat pouze koupí.

K okamžitému prodeji nabízíme nové ready-made evropské společnosti SE, bez závazků, bez činnosti.

Při zakoupení nové evropské společnosti SE. od nás, nepotřebujete skládat základní kapitál, který je nutný pro založení SE.

Při prodeji společnosti Vám garantujeme bezdlužnost nabízených společností as nejkomplexněji na trhu společností v ČR.

Koupě nové společnosti as od nás Vám zabere pouze cca. dvě hodiny Vašeho času.

Ke každé společnosti rovněž nabízíme  sídlo společnosti v Plzni. Proškolení zaměstnanci naší společnosti Vám zajistí příjem pošty, telefonní službu s recepční, telefonické upozornění na došlou poštu a přeposílání korespondence na vámi určenou adres

Virtuální kancelář - virtuální sídlo je nejlevnější a nejefektivnější možnost jak pro své podnikání zajistit plnohodnotné zázemí včetně veškerých nezbytných služeb i bez vaší přítomnosti.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

-----------------------------------------------------------------------------

Evropské Společnosti SE (SE) na prodej | ready-made SE

V případě Vašeho zájmu o některou ze společností  volejte prosím  tel.: 602 657 667 nebo nám napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Obchodní jménoSídloDatum založení 
RANURADO Praha, Slezská 58 30.01.2018  
ALAMPADURA Praha, Bronzová 23 16.01.2018  

Více informaci ready-made evropská společnost SE na klíč ZDE

Virtuální kancelář a virtuální sídlo ZDE

 

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky předzaložených ready-made společností, rádi Vám pomůžeme společnost založit na míru. S naší pomocí Vám garantujeme založení Vaší nové společnosti do 48 hodin. Více ZDE.