Akciová společnost a.s. je čistě kapitálovou společností. Společnost zastupuje představenstvo. Představenstvo kontroluje dozorčí rada. Hodnota základního kapitálu je 2.000.000 Kč. Základní kapitál je rozdělen na akcie. Akcionář neručí za závazky společnosti.

Jak probíhá prodej společnosti a.s.

Na první bezplatné schůzce Vám řekneme, jaké náležitosti jsou nutné a co všechno potřebujete ke koupi nové společnosti a.s.

Pokud se rozhodnete koupit společnost od nás, připravíme pro Vás veškeré listiny, které při další krátké schůzce u notáře podepíšete. Tímto úkonem je pro Vás Vaše účast na pořízení společnosti ukončena. Zařídíme za Vás vystavení živnostenských oprávnění i ostatních náležitostí.

Při zakoupení nové společnosti a.s. od nás, nepotřebujeme skládat základní kapitál, který je nutný pro založení as.

K okamžitému prodeji nabízíme nové ready-made a.s. akciové společnosti, bez závazků, bez činnosti. Ceník společností a.s. ZDE.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

-----------------------------------------------------------------------------

Ke každé společnosti rovněž nabízíme sídlo společnosti v Plzni. Proškolení zaměstnanci naší společnosti Vám zajistí příjem pošty, telefonní službu s recepční, telefonické upozornění na došlou poštu a přeposílání korespondence na Vámi určenou adresu.

Virtuální kancelář - virtuální sídlo je nejlevnější a nejefektivnější možnost, jak pro své podnikání zajistit plnohodnotné zázemí včetně veškerých nezbytných služeb i bez Vaší přítomnosti.

Společnosti as (a.s.) na prodej

V případě Vašeho zájmu o některou ze společností  volejte prosím  tel.: 602 657 667 nebo nám napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Obchodní jménoSídloDatum založení 
GRAZNAR Plzeň, Skrétova 8 04.05.2018  
REGIAMENTE Plzeň, Skrétova 8 11.4.2018  

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky předzaložených ready-made společností, založíme Vám společnostnovou. Garantujeme založení Vaší nové společnosti do 48 hodin. Více ZDE.