Co je Evropská společnost SE

Evropská společnost SE je v současnosti nejvýhodnější a nejmodernější typ společnosti a je velmi vhodnou právní formou kapitálové společnosti pro podnikání v České republice. Běžný provoz evropské společnosti SE je přitom stejně jednoduchý jako u společnosti s.r.o. nebo a.s. a řídí se stejnými pravidly a předpisy pro podnikání.

Výhody evropské společnosti

Evropská společnost je jednodušší než běžná akciová společnost. Do statutárních orgánů evropské společnosti stačí pouze dva lidé. Jeden do představenstva a jeden do dozorčí rady, a to i tehdy pokud má evropská společnost i více akcionářů. (Odpadá tak poměrně časté shánění “zbytečných” lidí do řídících orgánů u klasické a.s., kde je jich zapotřebí 6).

Výhodou evropské společnosti je bezproblémové přenesení sídla společnosti do libovolného státu EU. Změna sídla zároveň znamená opuštění legislativy ČR. Z české evropské společnosti SE se tak stane třeba německá evropská společnost SE. Přesun sídla evropské společnosti z ČR do jiného státu EU - více ZDE.

Ochrana majetku

Evropská společnost také rovněž nabízí nové formy ochrany majetku. Pořízení a zaregistrování „mateřské“ evropské společnosti v jiném státě EU poskytne zároveň dceřiným společnostem této společnosti SE podnikajícím v ČR významnou právní ochranu danou smlouvami o ochraně investic, jimiž je Česká republika vázána. Pro ryze českou kapitálovou společnost a.s. nebo s.r.o. není tato možnost v žádném případě dostupná.

Nová evropská společnost ready-made - proč koupit

Založení nové evropské společnosti je zdlouhavý a komplikovaný proces a obsahuje řadu omezení. Evropskou společnost například nemůže založit fyzická osoba - může ji získat pouze koupí. Máme v nabídce  nové evropské společnosti SE, která jsou připravené k okamžitému zahájení činnosti. Převod je možný do 24 hod. Cena námi nabízených evropských společností začíná na 59.000,- Kč. Ceník evropských společností ZDE.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

-----------------------------------------------------------------------------

Nové společnosti SE (evropská společnost) na prodej SEZNAM ZDE

Virtuální kancelář a virtuální sídlo ZDE