Zákon říká, že plátce DPH je ten, kdo je povinen platit DPH, pokud uskutečňuje ekonomickou činnost a jeho obrat za 12 předcházejících kalendářních měsíců přesáhne stanovenou částku. Plátce DPH musí být také každá osoba, která poskytuje  služby mezinárodně v rámci EU.

Termínem každá osoba je míněno podnikatel (OSVČ) nebo obchodní společnosti např. s.r.o., a.s. nebo SE.

Naše společnosti Vám nabízí založení sro plátce DPH na míru. Zakládání společností s.r.o. patří k základním činnostem naší  společnosti. Pomáhali jsme založit stovky společnosti.

Jak se zakládá společnost

Na první bezplatné schůzce Vám řekneme, jaké náležitosti jsou nutné a co všechno potřebujete k založení nové společnosti.

Pokud se rozhodnete založit společnost ve spolupráci s námi, připravíme pro Vás veškeré listiny, které při další krátké schůzce u notáře podepíšete. Tímto úkonem je pro Vás vaše účast na založení společnosti ukončena. Zařídíme za Vás vystavení živnostenských oprávnění i ostatních náležitostí.

Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem se zakládáním  ready-made nových společností s.r.o., a.s., SE  Vám můžeme doporučit pro Vaše záměry zajímavá řešení.

GARANTUJEME založení společnosti s ručením omezeným do 24 hodin.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------

Další informace získáte na Registrace podnikatelů k DPH