Nabízíme nové firmy na prodej společnosti s.r.o., a.s. nebo SE za nejnižší ceny v ČR. Při zakoupení ready-made společnosti od nás nemusíte skládat základní kapitál, bez kterého společnost s ručením omezeným nezaložíte. Pořízení ready-made společnosti od nás Vám zabere zhruba 2 hodiny času. Všechny potřebné dokumenty zařídíme za Vás.

Prodej ready made s.r.o. - společnosti s ručením omezeným - je v současné době nejrychlejší způsob, jak začít podnikat. Společnosti ready made jsou předzaložené, připravené k podnikání. Tyto společnosti nemají žádnou historii. Jsou založené za účelem dalšího prodeje.

Při prodeji ready made společností je možné změnit ve společnosti vše kromě IČ - identifikačního čísla společnosti, které společnost dostane při zápisu do obchodního rejstříku. Nejčastějšími změnami jsou převod obchodního podílu společnosti, odvolání jednatele společnosti a jmenování nového jednatele, rozšíření předmětu podnikání o nové živnostenské listy, nebo změna sídla společnosti či názvu společnosti.

Takto předzaloženou společnost - ready made sro - můžete pořídit expres převodem do 24 hodin.

Proč koupit novou ready-made společnost sro (s.r.o.) VÍCE ZDE

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------

Nové společnosti s.r.o., a.s., a SE (evropské společnosti) na prodej SEZNAM ZDE