Velkou výhodou koupě  ready made společnosti s.r.o. a.s. SE oproti zakládání  společnosti je rychlost a jednoduchost. Koupě nové společnosti ready-made je někdy i jediná možnost jak společnost získat. Evropskou společnost například nemůže založit fyzická osoba - může ji získat poze koupí. Nové evropské společnosti na prodej ZDE

K převodu obchodního podílu nebo prodeji akcií a změnám ve statutárních orgánech může dojít i do 24 hodin. Při tomto převodu pro Vás zároveň zabezpečíme i veškeré  potřebné změny společnosti (změnu názvu, rozšíření živnostenských listů, změnu sídla apod.).

Sídlo

Ke každé společnosti rovněž nabízíme  sídlo společnosti v Plzni. Proškolení zaměstnanci naší společnosti Vám zajistí příjem pošty, telefonní službu s recepční, telefonické upozornění na došlou poštu a přeposílání korespondence na vámi určenou adres.

Virtuální kancelář - virtuální sídlo je nejlevnější a nejefektivnější možnost jak pro své podnikání zajistit plnohodnotné zázemí včetně veškerých nezbytných služeb i bez vaší přítomnosti. Více informací: virtuální sídlo - virtuální kancelář ZDE

Záruky

Koupí společnosti od nás zároveň získáte písemnou a notářsky ověřenou záruku za bezproblémovou historii prodávaných společností. Námi založené nové společnosti s.r.o., a.s., SE nemají žádné závazky ani pohledávky a nikdy nevyvíjely žádnou činnost.

Při prodeji společností Vám garantujeme bezdlužnost nabízených společností s.r.o., a.s., SE nejkomplexněji na trhu nových společnosti ready-made.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------