Vítáme Vás u AaB společnosti pro poradenství

 

Ready-made společnosti se zvýšeným kapitálem na prodej

Základní kapitál tvoří část vlastního kapitálu společnosti a představuje hodnotu vkladů vlastníků společnosti do společnosti. Základní kapitál společnosti se tvoří při založení společnosti a během života podniku se může změnit.

Zvýšení základního kapitálu formou navýšení základního kapitálu s sebou však přináší řadu složitých administrativně-právních požadavků, například nutnost rozhodnutí valné hromady, požadavky na splacení a správu vkladu nebo potřebu zápisu zvýšení základního kapitálu do obchodního rejstříku.

Splnění všech požadavků je navíc spojeno se značnou časovou náročností, která může být v některých případech klíčová (např. při dodržení závazných termínů pro splnění limitů výše vlastního kapitálu společnosti).

Výhodnější alternativou postupného složitého zvyšování základního kapitálu je koupě nové společnosti s vyšším základním kapitálem. Pokud potřebujete novou společnost s ručením omezeným anebo akciovou společnost nebo Evropskou společnost, jejíž základní kapitál je vyšší než ze zákona - řešením je koupit novou ready-made společnost s.r.o., a.s., SE společnost se zvýšeným základním kapitálem až 10 MILIONŮ Kč.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------