Vítáme Vás u AaB společnosti pro poradenství

 

Czech company

Jak si bez komplikací pořídit czech company (českou společnost)? Využijte našich služeb. Na první bezplatné schůzce Vám řekneme, které náležitosti potřebujete pro založení společnosti. Podle Vašich záměrů Vám navrhneme typ společnosti, který bude nejlépe vyhovovat Vašim požadavkům - s.r.o., a.s. atd. Rovněž tak Vás seznámíme  s  těmi ustanoveními živnostenského zákona, která jsou nutná pro založení společnosti. Jsme samozřejmě schopni založit společnost i podle přesných požadavků zákazníka - standardních nebo méně standardních.

Poté, co se rozhodnete, jaký typ společnosti zvolíte, nám dodáte nezbytné informace a podklady. My následně připravíme veškeré nutné listiny, které při další krátké schůzce podepíšete. Tímto  úkonem je společnost založena a končí Vaše účast na založení společnosti. Náš zaměstnanec Vás  zastoupí na základě plné moci v řízení při obstarání živnostenských nebo jiných oprávnění. Oprostíme Vás tak od všech problémů spojených s návštěvou  příslušných úřadů. Po vystavení živnostenských oprávnění a podání návrhu zápisu společnosti na příslušný obchodní soud se postaráme o rychlý  a úspěšný zápis do obchodního rejstříku. Následně  po zápisu společnosti  do obchodního rejstříku zařídíme daňovou registraci Vaší  společnosti na místně příslušném finančním úřadu.

Jako doplněk našich služeb při zakládání  společností Vám můžeme za paušální poplatek poskytnout administrativní sídlo pro Vaši společnost včetně technického a personálního zabezpečení, vedení účetnictví nebo daňové evidence, zpracování mzdového účetnictví.

Nové společnosti s.r.o., a.s., a SE (evropské společnosti) na prodej zde

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------