Vítáme Vás u AaB společnosti pro poradenství

 

Prodej nových sro nabízí nejrychlejší způsob, jak začít podnikat. Společnosti, které nabízíme k prodeji, jsou čisté, nové a nikdo na ně nikdy nepodnikal. Jsou to ready made společnosti - předzaložené a připravené k prodeji. Prodej nových společností sro Vám nabízíme expres do 24 hodin.

Součástí prodeje společnosti sro jsou i změny ve společnosti, které provedeme dle Vašeho přání. Změnit v ready made společnosti s.r.o. dokážeme vše kromě IČ - identifikačního čísla společnosti, které dostane společnost přidělena při vzniku.

Nejčastější změny ve společnostech jsou převod obchodního podílu společnosti, odvolání a jmenování jednatele společnosti, rozšíření předmětu podnikání o nové živnostenské listy nebo koncese, změna sídla nebo názvu společnosti.

Obdchodní podíl společnosti s.r.o. je možné rozdělit na více obchodních podílů dle počtu nových společníků.

Velmi oblíbené je také zřízení prokury a jmenování prokuristy společnosti s.r.o. Prokurista je zvláštní zmocněnec, který je zapsaný ve výpisu z obchodního rejstříku. 

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------

Jak probíhá prodej společnosti

Na první bezplatné schůzce Vám řekneme, jaké náležitosti jsou nutné a co všechno potřebujete ke koupi nové společnosti s.r.o.

Pokud se rozhodnete koupit společnost od nás, připravíme pro Vás veškeré listiny, které při další krátké schůzce u notáře podepíšete. Tímto úkonem je pro Vás Vaše účast na založení společnosti ukončena. Zařídíme za Vás vystavení živnostenských oprávnění i ostatních náležitostí.

Ke každé společnosti rovněž nabízíme sídlo společnosti v Plzni. Proškolení zaměstnanci naší společnosti Vám zajistí příjem pošty, telefonní službu s recepční, telefonické upozornění na došlou poštu a přeposílání korespondence na Vámi určenou adresu.

Virtuální kancelář - virtuální sídlo je nejlevnější a nejeffektivnější možnost, jak pro své podnikání zajistit plnohodnotné zázemí včetně veškerých nezbytných služeb i bez Vaší přítomnosti.