Při zakoupení nové společnosti s.r.o. od nás, nepotřebujete skládat základní kapitál, který je nutný pro založení s.r.o.

Při prodeji společnosti Vám garantujeme bezdlužnost nabízených společností s.r.o. nejkomplexněji na trhu společností v ČR.

Koupě nové společnosti s.r.o. od nás Vám zabere pouze cca. dvě hodiny Vašeho času. Ceník společností s.r.o. ZDE.

K okamžitému prodeji nabízíme nové ready-made společnost s ručením omezeným sro (s.r.o.), bez závazků, bez činnosti.

Ke každé společnosti rovněž nabízíme  sídlo společnosti v Plzni. Proškolení zaměstnanci naší společnosti Vám zajistí příjem pošty, telefonní službu s recepční, telefonické upozornění na došlou poštu a přeposílání korespondence na vámi určenou adres

Virtuální kancelář - virtuální sídlo je nejlevnější a nejefektivnější možnost jak pro své podnikání zajistit plnohodnotné zázemí včetně veškerých nezbytných služeb i bez vaší přítomnosti.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

-----------------------------------------------------------------------------

Společnosti s ručením omezeným sro (s.r.o.) na prodej

V případě Vašeho zájmu o některou ze společností  volejte prosím  tel.: 602 657 667 nebo nám napište Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Obchodní jménoSídloDatum založení 
ROMPEDERA Plzeň, Skrétova 8 02.01.2018  
FIJADOR Plzeň, Okružní 28 30.03.2018  


Proč koupit novou ready-made společnost sro (s.r.o.) VÍCE ZDE

Více informaci - virtuální kancelář a virtuální sídlo ZDE

 

Pokud jste si nevybrali z naší nabídky předzaložených ready-made společností, rádi Vám pomůžeme společnost založit na míru. S naší pomocí Vám garantujeme založení Vaší nové společnosti do 48 hodin. Více ZDE.

Typy nabízených společností

Společnost s ručením omezeným s.r.o. je nejjednodušším typem kapitálové společnosti. Společnost ručí za své závazky celým svým majetkem. Společníci ručí pouze případnou nesplacenou částí svého vkladu. Společnost může mít od jednoho do padesáti společníků. Společnost zastupuje jednatel. Základní kapitál je 200.000 Kč.

Akciová společnost a.s. je čistě kapitálovou společností. Chování a.s. je nejvíce ze všech společností kontrolováno obchodním zákoníkem. Společnost zastupuje představenstvo. Představenstvo kontroluje dozorčí rada. Hodnota základního kapitálu je 2.000.000 Kč. Základní kapitál je rozdělen na akcie. Akcionář neručí za závazky společnosti.

Evropská společnost SE známá též pod názvem evropská akciová společnost podléhá právním normám EU. Základní kapitál EU je 120.000 Euro. I zde je základní kapitál rozdělen na akcie. Výhoda evropské společnosti je zejména v možnosti přesouvání sídla společnosti v rámci EU bez nutné likvidace obchodní společnosti. Přesun sídla sebou nese i změnu daňového systému či přechod na právní řád jiné země.

Zavoláme Vám!

Chcete se nás na něco zeptat?

phone

Napište nám Váš telefon
Zavoláme Vám zpět

 

 

raif