Přechod k nám = Jistota a 1 rok zdarma vedení účetnictví navíc

Známe to, ne vždy to vyjde... Občas se stane, že platby nepřicházejí, zákazníci neplatí, finanční úřad nečekaně zablokuje účet nebo zrovna schází dočasně hotovost a kontrolní hlášení je přitom nutné podat včas.

U AAB víme, že je to občas složité a proto máme pro tyto případy až 1 rok vedení účetnictví zdarma navíc po roce spolupráce. Přejděte k nám a získejte tak jistotu, že i když nastanou dočasně zlé časy bude Vaše účetnictví zpracované včas a v termínu.

Přejít k nám je jednoduché!

Vše probíhá jednoduše a zdarma. Vážíme si Vašeho času a uděláme všechno pro to, aby přechod pro Vás šel rychle a bezproblémově. Nejčastěji využívanou variantou je, že na základě Vaší plné moci kontaktujeme Vaší stávající účetní a převezmeme za Vás účetnictví bez Vaší přítomnosti.

Všechny doklady, na základě kterých začínáme zpracovávat účetnictví, projdou kontrolou našich účetních. Po této kontrole rozhodneme, zda navážeme na stávající účetnictví nebo začneme nové. V tomto případě začínáme účtovat od počátku, tj. s "čistým stolem", Vaše účetnictví zdarma zaúčtujeme znova od začátku roku.

Pokud Vaše stávající účetní nekomunikuje budete potřebovat jen účetní závěrku předchozího roku a Vaše účetní doklady v jakémkoliv stavu.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------

raif