Přechod od konkurence = vedení účetnictví 1rok zdarma

Pokud jste nespokojení s vedením účetnictví u konkurence a hledáte novou účetní firmu, máme pro Vás speciální nabídku. 1 rok vedení účetnictví zdarma pro každého. Přejděte k nám a ušetříte.

Pokud s námi uzavřete smlouvu na vedení účetnictví na dobu určitou dvou let za běžnou cenu, přidáme Vám dalších 12 měsíců úplně zdarma.

Přejít k nám je jednoduché!

Vše probíhá jednoduše a zdarma. Vážíme si Vašeho času a uděláme všechno pro to, aby přechod pro Vás šel rychle a bezproblémově. Nejčastěji využívanou variantou je, že na základě Vaší plné moci kontaktujeme Vaší stávající účetní a převezmeme za Vás účetnictví bez Vaší přítomnosti.

Všechny doklady, na základě kterých začínáme zpracovávat účetnictví, projdou kontrolou našich účetních. Po této kontrole rozhodneme, zda navážeme na stávající účetnictví nebo začneme nové. V tomto případě začínáme účtovat od počátku, tj. s "čistým stolem", Vaše účetnictví zdarma zaúčtujeme znova od začátku roku.

Pokud Vaše stávající účetní nekomunikuje budete potřebovat jen účetní závěrku předchozího roku a Vaše účetní doklady v jakémkoliv stavu.

-----------------------------------------------------------------------------

Pro více informací volejte na tel.: 602 657 667

e-mailTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

-----------------------------------------------------------------------------

Zavoláme Vám!

Chcete se nás na něco zeptat?

phone

Napište nám Váš telefon
Zavoláme Vám zpět

 

 

raif